Kunden bewerten Produkte
27
Rezensionen
Sortiere nach
Bewertung
Neueste
Hilfsbereitschaft
Reactie JA-154E
03 Jun 2016
Nadat ik het toetsenbord en bodemplaat van de muur had gehaald om segmenten toe te voegen werkte het systeem niet meer. Volgens Credex was er een contact verbogen. Meerdere keren, aan de muur, van de muur. Als laatste redmiddel heeft Credex het toetsenbord getest, en het werkte gewoon. Thuis gekomen werkte het weer niet. Ik werd er moedeloos van. Wat blijkt, waarschijnlijk heb ik de grondplaat ongelijk gemonteerd. De contactjes waar het om gaat zijn zo klein en dun dat je maar moet weten dat ze er zijn. Maar met behulp van Credex is het toch goed gekomen. Hoop maar dat ik nu alles kan installeren zoals ik het wil hebben. En anders is Credex er, men is altijd bereid om te helpen. En via de telefoon gaat dat ook prima. Over de service heb ik niets te klagen.
Uitstekende thuis support gekregen
29 May 2016
Na onze verhuizing besloten onze Jablotron 106KR te koppelen aan de bestaande bedrade componenten van het Honeywell systeem in het nieuwe huis. Hier waren 28 bedrade componenten aanwezig aangesloten via RS 485 koppeling op de Honeywell Galaxy-G2 centrale. Middels 2x JA-116H alle bestaande componenten op de JA-106KR aangesloten. Credex support heeft ons snel en goed geholpen de juiste instellingen te kiezen voor deze componenten. Daarnaast ook alle draadloze Jablotron componenten weer aangesloten.
Prima support gehad. TOP.
Joost
Zeer veelzijdig systeem, te koppelen aan bestaande systemen
29 May 2016
De Jablotron 106KR is een zeer veelzijdig en makkelijk programmeerbaar systeem. Daarnaast is het door de vele componenten, relais en modules goed aansluitbaar op bestaande alarmsystemen en componenten. Met een beetje handigheid en hulp via CREDEX is dit prima zelf te doen.
Ik heb zelf een koppeling gemaakt met de bestaande bedrade bus aansluitingen van een Honeywell systeem middels 2x een JA-116H bedrade bus aansluitingsmodule. Hierdoor zijn 26 reeds geïnstalleerde Honeywell detectoren op deze nieuwe centrale aangesloten. Dit naast de vele Jablotron draadloze componenten welke met het nieuwe systeem direct geïnstalleerd zijn.
Joost
Een zeer tevreden klant
17 May 2016
Na goede ervaring met Jablotron Oasis 80 systeem overgestapt op Jablotron 100 systeem. Jablotron heeft een (vind ik) stevig prijskaartje. Maar toch weer Jablotron omdat ik in het vorige systeem nooit valse meldingen heb gehad. Jablotron is een zeer betrouwbaar systeem. Dus Jablotron is kwaliteit.
En dan Credex, perfect, je kan altijd bellen en vragen. Men staat altijd voor je klaar en indien mogelijk word je direct geholpen door de telefoon. Anders word er een afspraak gemaakt. Kortom: kwaliteit en service is bij Credex 1 geheel. Ik heb net zelfs onderdelen bij besteld voor een kleine uitbreiding van het systeem.
Hans
Heel goed en tevreden
12 May 2016
Eerder goede ervaring gehad met Jablotron Oasis 80 systeem. Daarom overgestapt op een Jablotron 100 systeem. Zelf installeren gaat goed. Maar zelf configureren is toch iets anders. Ik heb een hekel aan lezen, maar toch de stof doorgeworsteld. Het leek mij toch iets makkelijker dan in de praktijk. Maar Met de hulp op afstand via MySupport is het goed gekomen. Ik ga nu proberen wat aanpassingen te doen. Ik weet zeker dat ik dan weer mag vragen om de puntjes op de i te zetten.
Kortom, heel goed advies bij aankoop, prima spullen en goede nazorg en service.
H.
JA 82Y GSM module
30 Apr 2016
Ik heb deze module besteld voor het gebruikersgemak . Ik had eerst de lan module deze liep niet altijd even vlekenloos. Maar nu met de Gsm module gaat alles perfect.
Op afstand bedienen met de credex app inschakelen en uitschakelen is een fluitje van een cent. Ik had eerst een probleem met de gsm module . Met team-viewer gekeken wat het mogelijke probleem zou kunnenen zijn . De instellingen stonden goed en op advies de module opgestuurd, deze bleek defect te zijn. Ik kreeg snel een nieuwe module opgestuurd.
Het systeem werkt nu perfect. Een dikke duim voor service en support!!
'Angle of View' van camera is kleiner dan normale PIR.
20 Apr 2016
Eenvoudige intallatie en bediening van de detector. Bv met een klik in de app maak je een foto van de bewaakte ruimte.
Wat ik mij niet gerealiseerd heb is dat de camera hoek een flink stuk kleiner is dan de IR detectie hoek. Dit is trouwens netjes te vinden in de online beschrijving.
Ik heb hierdoor gebruik moeten maken van een custom made wigje om de camera in de juise positie te krijgen.
A.J.
Jablotron 100
16 Apr 2016
Ik ging ter orientatie voor een alarmsysteem naar Credex. Er werd ruim de tijd genomen voor een goede uitleg over de verschillende mogelijkheden. Dus zelfde dag nog een systeem aangeschaft wat grotendeels op voorraad was. De ontbrekende artikelen ontving ik enkele dagen later per post. Ik vond het persoonlijk wel handig om even persoonlijk langs te gaan.
Ik heb ervoor gekozen om de uitbreiding van de installatie zelf uit te voeren, dit heeft - zoals ook werd aangeraden - het voordeel dat je goed weet hoe het in elkaar zit. Jemoet zoiets ook een beetje leuk vinden natuurlijk en voor een schappelijk bedrag kun je het ook laten doen door Credex. Nu kostte het nog paar uurtjes extra om alles zelf te finetunen. Bij aankoop en installatie is inbegrepen dat de configuratie via Team viewer op afstand (altijd...) later nog een keer doorgenomen kan worden met Credex.
Ik ben wel iemand die meestal de handleiding leest. Voor installatie is het in dit geval ook wel nodig om de handleiding even door te nemen en daarna als naslag te gebruiken voor de details. Ik heb de Engelstalige handleiding gebruikt maar er is ook een goede Nederlandstalige (concept in ontwikkeling). Als je één component hebt aangesloten gaat het vlot en alles werkt consequent op dezelfde manier. Bij elk onderdeel zit een goede handleiding en montage materialen. De materialen voelen degelijk aan. Configuratie via de pc gaat prima, je moet er even mee spelen en dan ben je er snel mee weg. Wat leuk is dat je allerlei domotica kunt aansturen als je wilt en ik heb er inmiddels ook een paar relais nabesteld om die reden.
De alarm en andere meldingen van het systeem kun je uitgebreid instellen. Je krijgt bericht via SMS en bij alarm belt het systeem ook naar de ingevoerde nummers. Na installatie kun je je aanmelden bij Credex voor de my jablotron app, en deze werkt ook prima. Status in instellingen zijn op afstand te doen via de app maar ook via telefoon of SMS.
Conclusie: je haalt hiermee een professioneel systeem in huis met veel configuratie mogelijkheden. Goed zelf te beheren voor iedereen die zelf een stekker aan kan sluiten en de moeite neemt om zich er even in te verdiepen.
Sander
JA-100 Super, sehr gerne wieder
08 Apr 2016
Kontakt ging immer super schnell per mail und auch telefonisch in Englisch oder Deutsch. Von der Bestellung bis zur Lieferung dauerte es keine 3 Tage nach Deutschland. Bei Problemen mit der Konfiguration wurde umgehend geholfen und das auch noch nach 21:00 Uhr (habe ich in Berlin nach nie erlebt).
Kann und werde diese Firma mit gutem Gewissen weiterempfehlen.
Andreas
Mooi compact
01 Apr 2016
Ik had naast de bijgeleverde afstandsbediening ook nog de Jablotron JA-154J Luxe -2way- afstandsbediening erbij besteld.
Wanneer je alleen het alarm aan/uit wilt schakelen zou ik de JA-182J aanbevelen omdat deze veel compacter is dan de JA-154J. Handig voor aan de sleutelbos, compact en mooie robuuste kwaliteit.
Marco
Seite
- Seite Zurück
- Seite 1
- ...
- Seite 23
- Seite 24
- Sie lesen gerade die Seite 25
- Seite 26
- Seite 27
- ...
- Seite 44
- Seite Weiter
Zeige
pro Seite